Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, w imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, zaprasza podlaskich przedsiębiorców na konferencję „Prawo do przedsiębiorczości".

 

Termin konferencji - 22 maja 2019 r., w Hotelu Gołębiewskim w Białymstoku.

 Prawo do przedsiębiorczości" ,to kolejna edycja cyklu spotkań informacyjnych, organizowanych przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, w trakcie których przedstawione zostaną zmiany i ułatwienia w prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce w zakresie prawa przedsiębiorców, prawa podatkowego i prawa zamówień publicznych, a także o ofercie wsparcia MŚP.

  Spotkanie ma na celu przybliżenie kwestii związanych z obecnymi i planowanymi ułatwieniami dla biznesu – m.in. ulgą na start, preferencyjnymi składkami ZUS, wydłużeniem terminu rozliczenia VAT w imporcie, prawa do błędu przez pierwszy rok działalności.

Więcej informacji na https://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/

Rejestracja  na stronie– https://www.parp.gov.pl/index.php?option=com_parpevents&view=details&id=97

PROGRAM KONFERENCJI

 

logo pfrr