Gmina Siemiatycze zdobyła NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI podczas XIV Międzynarodowych Siemiatyckich Targów Pogranicza.

 

   Targi wypełniły całą niedzielę, 28 lipca. To wydarzenie o sporym prestiżu, skupiające w tym roku rekordową liczbę wystawców - prawie 80, nie tylko z powiatu siemiatyckiego i województwa podlaskiego, ale i z różnych zakątków Polski. Wśród nich był namiot Gminy Siemiatycze z: materiałami promującymi gminę i nowe przedszkole, prezentującymi dokonania Klubów "Senior +" z Krupic i Bacik Dalszych, promującymi park linowy z Bazą Turystyczno - Rekreacyjną, jak również i ze słodkościami, które były efektem przygotowań zaangażowanych z Targi mieszkanek Gminy Siemiatycze. Jedną z nagradzanych kategorii dla wystawców, była NAGRODA PUBLICZNOŚCI. Aby zdobyć to wyróżnienie, trzeba było przekonać na oddanie głosu odwiedzających Targi. Odwiedzający zdecydowali, że nagroda ta trafi do Gminy Siemiatycze, za co serdecznie dziękujemy.

 

 

targi 2019 16