Szkoła Podstawowa w Czartajewie najlepsza w powiatowych biegach przełajowych.

23 października w Czartajewie rozegrano Powiatowe Biegi Przełajowe. Ze Szkoły Podstawowej w Czartajewie w zawodach udział wzięło aż 36 uczniów. Nasi uczniowie pobiegli bardzo dobrze, zajmując drużynowo I miejsce.

Medale zdobyło 13 osób : Wiktoria Baczyńska, Klara Kamińska z klasy II, Kacper Truskowski, Basel Al Ghazali klasa III, Maja Boguszewska, Julia Adamczuk z klasy Va, Zuzanna Kryńska klasa IV, Jolanta Boguszewska, Grzegorz Korycki z klasy VIb, Kacper Telatycki z klasy VIa, Julia Stępkowska, Jan Łempicki z klasy VII, Adrian Zdrojewski z klasy VIII.

Z kolei w kategoriach indywidualnych na najwyższym podium stanął Jakub Mickiewicz, uczeń klasy VIII w SP Tołwin. Z kolei Błażej Paterek z kl. V zajął III miejsce w swojej kategorii wiekowej (SP Tołwin). Tuż za podium uplasowali się Sebastian Szyszko oraz Kacper Turczuk (SP Tołwin).

sp czartajew medalisci 2019 01

sp czartajew medalisci 2019 02