Szkoła Podstawowa w Czartajewie najlepsza w powiatowych biegach przełajowych.

 23 października w Czartajewie rozegrano Powiatowe Biegi Przełajowe. Ze Szkoły Podstawowej w Czartajewie w zawodach udział wzięło aż 36 uczniów. Nasi uczniowie pobiegli bardzo dobrze, zajmując drużynowo I miejsce.

  Medale zdobyło 13 osób : Wiktoria Baczyńska, Klara Kamińska z klasy II, Kacper Truskowski, Basel Al Ghazali klasa III, Maja Boguszewska, Julia Adamczuk z klasy Va, Zuzanna Kryńska klasa IV, Jolanta Boguszewska, Grzegorz Korycki z klasy VIb, Kacper Telatycki z klasy VIa, Julia Stępkowska, Jan Łempicki z klasy VII, Adrian Zdrojewski z klasy VIII.

  Z kolei w kategoriach indywidualnych na najwyższym podium stanął Jakub Mickiewicz, uczeń klasy VIII w SP Tołwin. Z kolei Błażej Paterek z kl. V zajął III miejsce w swojej kategorii wiekowej (SP Tołwin). Tuż za podium uplasowali się Sebastian Szyszko oraz Kacper Turczuk (SP Tołwin).

 

sp czartajew medalisci 2019 01

sp czartajew medalisci 2019 02

sp czartajew medalisci 2019 03

sp czartajew medalisci 2019 04

medaliści 2019 05