Starosta Siemiatycki oraz Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego zapraszają mieszkańców na dyżur specjalisty ds. funduszy europejskich. 

  Dyżur odbędzie się 19 listopada (wtorek), w godz. 9.30 - 12.00, w budynku Starostwa Powiatowego w Siemiatyczach, ul. Legionów Piłsudskiego 3 (sala 202 II piętro). Mieszkańcy będą mogli dowiedzieć się m.in.: czy istnieje możliwość dofinansowania danego przedsięwzięcia ze środków unijnych, jakie są terminy konkursów, gdzie składać ewentualne wnioski, jak przebiega procedura ubiegania się o dofinansowanie, bezpłatną i kompleksową informację dot. możliwości dofinansowania Twojego pomysłu z Funduszy Europejskich. 

  Dyżur jest przeznaczony dla wszystkich mieszkańców: przedsiębiorców, przedstawicieli kultury, jednostek samorządu terytorialnego itd.

 

dyzur ue 2019 03