„Kalina” z Żurobic, „Wrzosy” z Wilanowa, oraz „Niezabudki” z Nurca Stacji – te zespoły, wszystkie przy akompaniamencie, zaprezentowały się podczas „Jesiennej nutki”, kameralnego wydarzenia, zorganizowanego 16 listopada w Klubie „Senior+” w Bacikach Dalszych.

 

 

 

  Repertuar zespołów bł szeroki – pieśni ludowe, lokalne, dawniejsze i współczesne. Każda grupa otrzymała od publiki gromkie brawa, były bisy, jak również tańce. To kolejna oferta wydarzenia kulturalno – rozrywkowego, skierowana z mieszkańców gminy Siemiatycze.

  Impreza była tez okazją, by podkreślić prawie roczne już funkcjonowanie Klubu „Senior+” w Bacikach Dalszych. Wszyscy seniorzy korzystający z oferty oraz zajęć Klubu, otrzymali gadżety – upominki, podarowane przez Ministerstwo Pracy Rodziny i Polityki Społecznej. Była to również okazja, by podziękować tym seniorom, którzy w działalność Klubu angażują się najbardziej.