26 listopada uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Szerszeniach wzięli udział w półfinałach województwa grupy południowej w drużynowym tenisie stołowym, w wojewódzkich igrzyskach dzieci i młodzieży, organizowanych przez szkolny związek sportowy.

 

  Zawody rozegrano w Dobrzyniewie Dużym, koło Bielska Podlaskiego.

  Dziewczęta w składzie: Viktoria Kamińska, Magdalena Kulczakowicz, Maja Sidorczuk sprawiły miłą niespodziankę zajmując III miejsce. Po bardzo zaciętej walce przegrały mecz o awans do finału wojewódzkiego ze Szkoła Podstawowa w Tykocinie. Jednak dla dziewczyn i dla naszej Szkoły osiągnięty wynik jest dużym sukcesem.

 W zawodach występowała również drużyna chłopców w składzie: Michał Pierzchanowski, Tomasz Zacharczuk, Bartosz Kaliszuk. Chłopcy zajęli VII miejsce.

  Gratulujemy!

 

szerszenie tenis 2019 02

szerszenie tenis 2019 01