W niedzielę, 15 grudnia, w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Siemiatyczach odbędzie się wydarzenie charytatywne pod hasłem „Dla 9-miesięcznej Zosi”.

To kiermasz wyrobów świątecznych, oraz innych, połączony z licytacjami wartościowych przedmiotów i bonów podarunkowych, jak również z krótkimi koncertami zespołów, tj. „Diadem”, Spike”, „Speed”, „Atut”, „Dobryje Grajki”, „Cassel”, „Freestyle”, „Clubbersi”, oraz „Jorrgus”. Zespoły wykonają popularne kolędy, oraz własne utwory.

Będą też atrakcje dla dzieci – dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy, loteria i inne. Będzie można kupić watę cukrową, popcorn i inne smakołyki.

Cel wydarzenia, to zbiórka pieniędzy na leczenie chorej na nowotwór dziewczynki, pochodzącej z Bacik Dalszych koło Siemiatycz.

Początek o godz. 13.00. Koncerty będą przeplatane licytacjami. Gwiazda wydarzenia – zespół „Jorrgus” zagra ok. godz. 16.00.

Patronat honorowy nad wydarzeniem – Wójt Gminy Siemiatycze oraz Burmistrz Miasta Siemiatycze.

Zapraszamy! Wstęp wolny, ale warto ze sobą wziąć przysłowiową złotóweczkę, by wrzucić ją do puszki, dla Zosi.