Przedszkolne kolędowanie - pod takim hasłem w Przedszkolu Gminnym Gminy Siemiatycze odbyło się przedświąteczne spotkanie, w którym wraz z przedszkolakami uczestniczyły ich rodziny.

przedszkole wigilia 2019 05

Głównym punktem spotkania była inscenizacja, w której na przedszkolnej scenie wystąpiły dzieci wraz z rodzicami.

Maluchy zachwycały śpiewem, tańcem, eleganckimi kreacjami w kolorach białego śniegu. Dzieci pochwaliły się też znajomością języka angielskiego i jedną ze świątecznych piosenek zaśpiewały w tym języku. Po przedstawieniu dyrektor przedszkola Barbara Dłuska złożyła wszystkim życzenia, przełamano się opłatkiem i wspólnie śpiewano kolędy. Ostatnim punktem przedszkolnego kolędowania była wizyta Świętego Mikołaja.

przedszkole wigilia 2019 09

źródło: podlasie.24