Prawie codziennie, w tygodniu od 13 do 17 stycznia, poszczególne grupy dzieci z przedszkola gminnego zapraszały swoje babcie i dziadków z okazji ich święta.

 

  przedszkole b dz 2020 04

 

  Każda z grup przygotowywała część artystyczną – scenki, wierszyki, piosenki, dzieci przygotowały też laurki, specjalne medale i inne drobne upominki. Na każde spotkanie babcie i dziadkowie przychodzili bardzo licznie.W piątek, 17 stycznia swoje babcie i dziadków zaprosiły „Kotki”. Na scenie (na zdjęciach) chłopcy z grupy zagrali role dziadków, dziewczynki wcieliły się w rolę babć, by w ten sposób opowiedzieć o swoich najbliższych. Życzeniami były wspólne tańce, nie zabrakło też symbolicznych odznaczeń, pamiątkowych zdjęć i słodkiego poczęstunku. Jednak zdecydowanie najsłodsze były buziaki i uściski, których sobie nie żałowano.

 

przedszkole b dz 2020 14

 

 

 

   fot. podlasie.24