Starosta Siemiatycki oraz Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego zapraszają mieszkańców powiatu siemiatyckiego na dyżur specjalisty ds. funduszy europejskich.

Dyżur odbędzie się 19 lutego (środa) w godz. 9.30 - 12.00, budynek starostwa powiatowego, Siemiatycze, ul. Legionów Piłsudskiego 3 (sala 202 II piętro).

Mieszkańcy będą mogli dowiedzieć się m.in.: czy istnieje możliwość dofinansowania danego przedsięwzięcia ze środków unijnych, jakie są terminy konkursów, gdzie składać ewentualne wnioski, jak przebiega procedura ubiegania się o dofinansowanie, bezpłatną i kompleksową informację dot. możliwości dofinansowania Twojego pomysłu z Funduszy Europejskich.  Dyżur jest przeznaczony dla wszystkich mieszkańców: przedsiębiorców, przedstawicieli kultury, jednostek samorządu terytorialnego itd.

plakat fundusze luty 2020