W dniu 11 sierpnia 2020r. (wtorek) o godz.10:00 w Świetlicy Wiejskiej w Czartajewie ul. Leśna 24 odbędzie się spotkanie na temat inwestycji pn.:

„Budowa międzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi na terenie województw mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego,  tj. odcinek południowy gazociągu Polska - Litwa”

Udział w spotkaniu jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych z terenu gminy Siemiatycze. Zapraszamy Właścicieli nieruchomości z obrębów: Czartajew, Grzyby, Orzepy, Kułygi, Skiwy Duże i Zalesie przez które planuje się przebieg gazociągu.

Więcej informacji o projekcie Polska - Litwa jest na stronie:  www.gaz-system.pl  lub www.gazociagpolskalitwa.pl