Rozpoczął się kolejny – jeden z ostatnich etapów przebudowy i utworzenia Urzędu Gminy Siemiatycze w nowym budynku.

 

  ug remont plac 2020 06

 

  To gruntowny remont placu wewnętrznego, który będzie służył przede wszystkim interesantom urzędu, gminnego ośrodka pomocy społecznej, ośrodka kultury, oraz pracownikom samorządowym, jak również rodzicom dzieci uczęszczających do przedszkola i żłobka. Wysłużony i spękany asfalt pokryje kostka brukowa, powstaną nowe miejsca parkingowe, plac zyska mnóstwo zieleni. Wraz z przebudową placu wewnętrznego trwają prace nad nowym zagospodarowaniem byłego parkingu przed budynkiem, gdzie również powstanie więcej miejsc parkingowych.

 Łącznie do przebudowy jest ponad 5 tys. metrów kw. placu. Wykonawcą jest firma "Dimex" z Siemiatycz.

 

ug remont plac 2020 01

ug remont plac 2020 03

ug remont plac 2020 04

ug reont plac 2020 02

ug remont plac 2020 07