Kolejne wydarzenie charytatywne, związane ze zbiórką pieniędzy na wsparcie leczenia prawie 2-letniego Mikołaja, to również kiermasze, licytacje, sprzedaż ciast i regionalnych wypieków, koncerty zespołów lokalnych.

 

mik 2020 02 08

 

 Drugi piknik charytatywny odbył się 13 września, na terenach parafii pw. Śww. Apostołów Piotra i Pawła w Siemiatyczach.

 

mik 2020 02 04

 

 Ponownie w organizację, oraz przebieg, zaangażowanych było mnóstwo podmiotów, przede wszystkim stowarzyszeń, w tym mieszkańców gminy Siemiatycze, a  w szczególności i Słoch Annopolskich.

 

mik 2020 02 24

 

 W drugi piknik dla Mikołaja zaangażowali się: Koło Gospodyń Wiejskich w Ogrodnikach, Ochotnicza Straż Pożarna z Słochach Annopolskich, stowarzyszenie „Nasza Tradycja” w Siemiatyczach, Ochotnicza Straż Pożarna w Kajance, Siemiatycki Ośrodek Kultury, Koło Gospodyń Wiejskich „Hornowianki” z Hornowa, „Polser”, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Siemiatyczach, Gmina Siemiatycze, Gminny Ośrodek Kultury w Siemiatyczach, parafia pw. Śww. Apostołów Piotra i Pawła w Siemiatyczach, Klub „Senior+” w Krupicach, Klub „Senior+” w Rogawce, Klub „Senior+” w Bacikach Dalszych, „Ankaja” – transport aut, Przedsiębiorstwo Komunalne w Siemiatyczach., PSS „Społem” w Siemiatyczach.

Efekt zbiórki – 23 tys. zł.