Sezon letni co roku sprzyja remontom dróg, szczególnie gruntowych i żwirowych.

Zdecydowanie większa część tegorocznego lata  była słoneczna i sucha. Gmina Siemiatycze skorzystała z tego, a w związku z tym również i mieszkańcy gminy, gdyż polepszył się stan wielu gminnych dróg gruntowych.  Dzięki pracy, oraz zaangażowaniu Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych sp. z o.o. w Siemiatyczach, w okresie od początku lipca do końca sierpnia, na terenie gminy Siemiatycze wyremontowano 16,5 km dróg gruntowych.

Konkretnie są to odcinki w obrębie sołectw:

- Wólka Nadbużma,

- Kłopoty Bańki,

- Anusin,

- Krupice,

- Cecele,

- Ossolin,

- Czartajew,

- Słochy Annopolskie,

- Wiercień Duży,

- Rogawka,

- Klukowo,

- Moczydły,

- Zalesie.

Podczas modernizacji dróg udrożniono, lub wymieniono przepusty w Romanówce i Kłopotach Patrach.

puk drogi lipiec 2020 01   (droga o Kłopot Baniek, w stronę Malinowa, gm. Dziadkowice, jeszcze w lipcu wyglądała tak)

puk drogi lipiec 2020 02   (droga ta została odkrzaczona, poszerzona, dożwirowana)

puk drogi lipiec 2020 03

puk drogi lipiec 2020 04   (droga w Cecelach)