Trwa tegoroczna edycja plebiscytu MISTRZOWIE AGRO.

 

 

mistrzowie agro 2020 01

 

Tak, jak w poprzednim roku, wyróżnienia i nagrody będą przyznane w kategoriach Rolnik Roku, Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku. Najpierw będą (już trwają) głosowania we wszystkich powiatach, później w skali województwa, a następnie w ogólnopolskim finale. Zwycięzcy z etapu powiatowego zakwalifikuja się do etapu wojewódzkiego itd. Laureaci odbiorą nagrody podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w PTAK Warsaw Expo. 

  W woj. podlaskim głosowanie odbywa się poprzez portal GAZETY WSPÓLCZESNEJ/KURIERA PORANNEGO. Trwa ono do 27 października (wtorek).

  Zwycięzcy z powiatów i regionów, zachowując zdobyte głosy, awansują do drugiego etapu plebiscytu, który rozpocznie się w środę, 4 listopada. Głosowanie na wojewódzkim szczeblu potrwa do wtorku, 17 listopada. Laureaci z powiatów i regionów będą walczyć o główne tytuły i nagrody finansowe. Specjalną nagrodą dla zwycięzców w każdej kategorii plebiscytu będzie także zaproszenie na Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie koło Warszawy, gdzie odbędzie się uroczysta gala rozdania nagród w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO. 


Więcej informacji o plebiscycie TUTAJ.


Kandydaci z gminy Siemiatycze w kategorii SOŁTYS ROKU. 


Kandydujące Koła z gminy Siemiatycze w kategorii KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH.

(przy glosowaniu najpierw wybieramy powiat siemiatycki, po czym klikamy "ZOBACZ")

 

mistrzowie agro 2020 02