Trwa przebudowa świetlicy w Ogrodnikach, z przeznaczeniem tego budynku na Klub „Senior+”.

  Budynek zyskał już wylewkę betonową pod podłogę, elewacja zewnętrzna przygotowana jest do malowania, trwają prace związane z wykonaniem sufitu. W pierwszej kolejności trzeba było jednak przeprowadzić prace rozbiórkowe.

  Do wykonania jest jeszcze: renowacja ścian i sufitu, wykonanie nowych okładzin i tynków wewnętrznych, wykonanie podłogi, wymiana instalacji elektrycznej, sanitarnej, montaż instalacji grzewczej, wyposażenie sal i kuchni.

  Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. w Siemiatyczach. Prace będą zakończone jeszcze w bieżącym roku.

   Będzie to czwarty Klub „Senior+” na terenie gminy Siemiatycze, po utworzeniu takich miejsc w:  Krupicach, Bacikach Dalszych i Rogawce.