Kochani !

Chyba wszyscy czekali na tę informację „Zośka pokonała nowotwór, złośliwy mięsak Ewinga” Chodź według lekarzy ta informacja potwierdzi się za 5 lat.

Nasza mała wojowniczka 15.10.2019 przyjęła pierwszą chemię, a 15.08.2020 ostatnią. Przez ten okres wydarzyło się dużo dobrego w jej życiu, między innymi wstawienie endoprotezy. Jednak nie można pominąć faktu o cierpieniu, bólu, strachu i wylaniu morza łez. Mimo tego co przeszła nadal ma mnóstwo energii i ciepła w swoim malutkim serduszku. Rok temu 15 grudnia zorganizowaliśmy kiermasz świąteczny „Postaw Zośkę Na Nogi”. Niestety mimo wielkich chęci w tym roku COVID-19 uniemożliwił nam zorganizowania kolejnej akcji charytatywnej.

Niestety choroba Zosi nie kończy się na chemii, już kolejny zabieg chirurgiczny wstawienia nowej endoprotezy zostanie wykonany między 3-4 rokiem życia. Po każdej operacji Zosia na nowo będzie uczyła się chodzić, wiąże się z tym ciągła rehabilitacja. Tak bardzo chcielibyśmy, aby jej życiu już nic nie zagrażało i mogła wrócić do „normalnego” życia.

Pozdrawiamy

❤️ DreamTeamZośki ❤️

 

 Koniecznie trzeba jeszcze dodać, że efekty cyklu akcji charytatywnych dla Zosi, to działania całej rzeszy osób, nie tylko mieszkańców gminy Siemiatycze, wielu darczyńców i ludzi dobrej woli.

 

zosia 2020 01