Od niedawna w urzędzie gminy do dyspozycji dzieci jest kącik malucha.

Pobyt w Urzędzie Gminy Siemiatycze staramy się umilać nie tylko dorosłym, ale i dzieciom, które często muszą przebywać w instytucjach publicznych wraz z rodzicami.

 

kacik malucha 2021 02

 

Dlatego kącik malucha znajdujące się przy wejściu głównym, od ul. Kościuszki. Głównym elementem kącika jest panel interaktywny z grami edukacyjnymi, na zasadzie dotykowej. Oferta gier i zabaw podzielona jest na trzy kategorie wiekowe (3 - 4 lata, 5 - 6 lat i 8 lat). Dzieci znajdą tam nowatorskie i oryginalne zestawy edukacyjne, uruchamiane na zasadzie dotykowej, zaś posuwanie się w poszczególnych funkcjach panelu cechuje się prostotą i na zasadzie intuicji. Dodatkowo do dyspozycji dzieci jest stolik z tzw. przeplatankami, czyli labirynt kolorów i kształtów, uczący najmłodszych logiki, rozwijający myślenie.

Zapraszamy do korzystania.

 

kacik malucha 2021 10