„POLAND BEST 100 Restaurants” - to kolejna prestiżowa nagroda, którą zdobyli właściciele restauracji „Folwark Księżnej Anny” - państwo Balińscy, znajdującej się na terenie gminy Siemiatycze, konkretnie w sołectwie Anusin.

 

folwark nagroda 2021 01

fot. arch. p. Balińskich

 

„Poland Best 100 Restaurants”, to nic innego jak lista 100 najlepszych w Polsce, prestiżowych i rekomendowanych restauracji przez zespół osobistości - inspektorów z branży gastronomicznej, oraz przedstawicieli środowisk konsumenckich.

 

poland best restaurants logo    folwark logo

 

„Poland Best 100 Restaurants”, to również nic innego, przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce. Jak podkreślają jego autorzy, jego główną ideą jest "promocja tych restauracji i karczm, które swoją klasą, elegancją i najwyższą jakością oferowanych usług kreują niepowtarzalną atmosferę i pozostawiają w pamięci niezapomniane wrażenia z pobytu". Inspektorzy odwiedzają lokale i przyznają im m.in. za jakość i świeżość produktów, harmonijność menu, walory smakowe serwowanych dań, profesjonalizm i jakość obsługi, komfort i atmosferę pobytu oraz otoczenie i wnętrze restauracji.

 

folwark nagroda 2021 02

 

Z podlaskiego prestiż ten osiągnęły: Hotel „Żubrówka” w Białowieży, „Karczma pod Sokołem” w Sokółce, Hotel "Cristal" w Białymstoku, Tawerna "Fisza Concept by Marcin Budynek" w Augustowie, "Garage Grill & Bar Majątek Howieny" w Turośni Kościelnej, „Pawilon Towarzyski” w Białymstoku.

 Lista restauracji została ogłoszona 22 lutego, podczas ogólnopolskiej Gali w Restauracji „Żubrówka” w Białowieży.

 

 

folwark nagroda 2021 04