W konkursie plastycznym „Wiosna”, skierowanym do uczniów klas I – III szkół podstawowych z terenu gminy Siemiatycze udział wzięło ponad 50 dzieci.

Konkurs podzielony był na 3 kategorie wiekowe – klasy pierwsze, drugie i trzecie. Najwięcej dzieci/uczestników było ze szkoły z Czartajewa, z racji tego że w tej placówce jest najwięcej uczniów.

Za każdą pracę serdecznie dziękujemy. Wszystkie prace okazały się trafne tematycznie, były niezwykle barwne, wykonane różnymi technikami (kredka, ołówek, farby, bibuła, plastelina, materiał, nici i inne pomoce).

Wybór najlepszych prac, jednocześnie autorów do nagród okazał się niezwykle trudny. Niemniej jednak trzeba było to zrobić. Jednak, aby podkreślić zaangażowanie, poświęcony czas oraz ogrom pracy, jaki wykonały szczególnie te najmłodsze dzieci – komisja zdecydowała na przyznanie wielu wyróżnień. Z racji pandemii – nie będzie oficjalnego wręczania nagród w szkołach. Nagrody oraz wyróżnienia będą czekały w sekretariatach szkół, od 7 kwietnia.

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym!!!

 

WYNIKI KONKURSU:

klasy I:

I – Dominik Jaszczuk (SP Czartajew)

II – Blanka Kryńska (SP Czartajew)

III – Wiktoria Tołwińska (SP Tołwin)

wyróżnienia: Fabian Tołwiński (SP Tołwin), Antek Berent, Antoni Krasowski, Kasia Kalinowska, Julia Wilińska, Weronika Szczurowska, Daria Kazimierczuk, Natan Koczewski, Kajetan Magdaliński, Weronika Moczulska (SP Czartajew),

klasy II:

I – Jaulia Sawicka (SP Czartajew)

II – Brygida Iwaniuk (SP Szerszenie)

III – Maja Pierzchanowska (SP Szerszenie)

wyróżnienia: Julia Marciniuk, Agata Berent, Kacper Kalata, Patrycja Porzezińska, Bartek Wakuluk, Mateusz Kłopotowski, Olga Oleksiuk, Gabrysia Łopaciuk (SP Czartajew), Paulina Suteniec, Maja Trojanowska, Daniel Motylewicz, Gabriel Iwanowski (SP Szerszenie), Maria Obniska, Nikola Moczulska (SP Tołwin),

klasy III:

I – Oliwier Siemieniuk (SP Szerszenie)

II – Jakub Borysiuk (SP Tołwin)

III – Klaudia Niewiarowska (SP Czartajew)

wyróżnienia: Aleksandra Michaluk (SP Szerszenie), Julia Kłopotowska (SP Czartajew).

 

(Uwaga! ostatnia praca z poniższej galerii - nr 34, nie była podpisana, a też otrzymuje wyróżnienie, prosimy rodzica autora/autordki tej ostatniej pracy o zgłoszenie się do sekratariatu swojej szkoły)