door baner 2021

 

Szanowni mieszkańcy

Od dzisiaj rusza usługa door-to-door dla mieszkańców Gminy Siemiatycze w wieku powyżej 18 lat z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz bez orzeczenia, jeżeli z powodu wieku lub stanu zdrowia zagrożone są wykluczeniem transportowym. Transport będzie się odbywać busem przystosowanym do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym osób na wózku inwalidzkim.

Cele podróży mogą mieć charakter zawodowy, aktywizacji społecznej, edukacyjne i zdrowotne.

Oświadczenie o spełnianiu kryteriów skorzystania z transportu zamieszczamy poniżej. Oświadczenie należy wydrukować, wypełnić i złożyć na stanowisku do obsługi projektu, który znajduje się na parterze Urzędu Gminy Siemiatycze. Na stanowisku również dostępne są te druki. Oświadczenie można więc też wypełnić na miejscu przy pomocy dyspozytora oraz uzyskać niezbędne informacje.

Zamówienie można złożyć wysyłając skan oświadczenia na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nr kontaktowy: 85 655 28 60 w. 28

 

 

OŚWIADCZENIE (pdf, 244 kb)