3 grudnia 2013 r w filii biblioteki gminnej w Szerszeniach odbył się konkurs recytatorski pod tytułem "O Mikołaju i Świętach Bożego Narodzenia". W konkursie uczestniczyli uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej w Szerszeniach.

Wysoki poziom interpretacji utworów sprawił, że wśród uczestników trudno było wyróżnić najlepszego recytatora. Decyzją jury zwycięzcami konkursu zostali:

Agata Osipiuk z Turny Dużej   - I miejsce

Karolina Boratyńska ze Stacji Kolejowej Siemiatycze – II miejsce

Paweł Putko z Wólki nad Bugiem- III miejsce Świąteczny nastrój spotkania podkreśliła dekoracja w sali, w której odbyły się recytacje.

 

Galeria

O Mikołaju i Świętach Bożego Narodzenia O Mikołaju i Świętach Bożego Narodzenia O Mikołaju i Świętach Bożego Narodzenia O Mikołaju i Świętach Bożego Narodzenia O Mikołaju i Świętach Bożego Narodzenia O Mikołaju i Świętach Bożego Narodzenia