W Gminnej Bibliotece Publicznej 17 grudnia b.r odbył się gminny konkurs Poezji Bożonarodzeniowej.

Organizatorem tego kulturalnego wydarzenia była  Gminna Biblioteka Publiczna w Siemiatyczach Celem konkursu było: zachęcenie uczestników do poznania poezji bożonarodzeniowej, kształcenie języka mówionego, poznanie tradycji i obrzędów związanych z Bożym  Narodzeniem. Impreza skierowana była do uczniowie klas I szkoły podstawowej z  Czartajewa, Tołwina oraz Szerszeń.  Komisja w składzie Sfugier Urszula, Teresa Karolczuk i Bożenna Paterek po wysłuchaniu wszystkich uczestników przyznała następujące lokaty:

I miejsce - Grzybowski Maciej

II miejsce Julia Tichoniuk

III miejsce Sandra Grzegorzewska

Wszyscy uczestnicy wykazali się doskonałym doborem wierszy oraz interesującą interpretacją tekstów. Nagrody książkowe ufundowała Fundacja Qlturka

Galeria