W Gminnej Bibliotece Publicznej 17 grudnia b.r odbył się gminny konkurs Poezji Bożonarodzeniowej.

Organizatorem tego kulturalnego wydarzenia była  Gminna Biblioteka Publiczna w Siemiatyczach Celem konkursu było: zachęcenie uczestników do poznania poezji bożonarodzeniowej, kształcenie języka mówionego, poznanie tradycji i obrzędów związanych z Bożym  Narodzeniem. Impreza skierowana była do uczniowie klas I szkoły podstawowej z  Czartajewa, Tołwina oraz Szerszeń.  Komisja w składzie Sfugier Urszula, Teresa Karolczuk i Bożenna Paterek po wysłuchaniu wszystkich uczestników przyznała następujące lokaty:

I miejsce - Grzybowski Maciej

II miejsce Julia Tichoniuk

III miejsce Sandra Grzegorzewska

Wszyscy uczestnicy wykazali się doskonałym doborem wierszy oraz interesującą interpretacją tekstów. Nagrody książkowe ufundowała Fundacja Qlturka

 

Galeria

Wyniki konkursu Poezji Bożonarodzeniowej Wyniki konkursu Poezji Bożonarodzeniowej Wyniki konkursu Poezji Bożonarodzeniowej Wyniki konkursu Poezji Bożonarodzeniowej Wyniki konkursu Poezji Bożonarodzeniowej