W okresie przedświątecznym w Filii Bibliotecznej w Czartajewie odbyły się warsztaty ozdób bożonarodzeniowych. Zajęcia skierowane zostały do uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej w Czartajewie.

W ramach warsztatów dzieci wykonały papierowe i szydełkowe dekoracje. Przy okazji zapoznały się z tradycjami bożonarodzeniowymi . Warsztaty były interesującą lekcją historii połączoną z wesołą zabawą. Zajęcia  prowadziła pani Janina Jackowiak.

 

Galeria

Warsztaty ozdób bożonarodzeniowych w Czartajewie Warsztaty ozdób bożonarodzeniowych w Czartajewie Warsztaty ozdób bożonarodzeniowych w Czartajewie Warsztaty ozdób bożonarodzeniowych w Czartajewie Warsztaty ozdób bożonarodzeniowych w Czartajewie Warsztaty ozdób bożonarodzeniowych w Czartajewie Warsztaty ozdób bożonarodzeniowych w Czartajewie Warsztaty ozdób bożonarodzeniowych w Czartajewie Warsztaty ozdób bożonarodzeniowych w Czartajewie Warsztaty ozdób bożonarodzeniowych w Czartajewie Warsztaty ozdób bożonarodzeniowych w Czartajewie Warsztaty ozdób bożonarodzeniowych w Czartajewie