Powiat Siemiatycki opracował turystyczną aplikację mobilną „Poznajcie Podlasie” na sytemy Android i iOS oraz portal turystyczny.

Aplikacja przedstawia propozycje aktywnego wypoczynku w Dolinie Bugu, na ziemiach Podlasia Nadbużańskiego. Przekazując na Państwa ręce aplikację, z prawdziwą przyjemnością prezentujemy walory przyrodniczo-kulturowe Doliny Środkowego Bugu. Piękne tereny nadbużańskie, unikalne miejsca kultu religijnego i interesujące zabytki nadają ziemi podlaskiej swoisty urok. Dzięki malowniczemu położeniu wzdłuż rzeki Bug, dużym kompleksom leśnym, a także czystemu środowisku naturalnemu, powiat siemiatycki jest doskonałym miejscem do wypoczynku. Bogata baza noclegowa dopasowana do różnorodnych potrzeb turystów, wypożyczalnie sprzętu, szlaki turystyczne i liczne imprezy cykliczne zapewnią Państwu niezapomniane wspomnienia z pobytu. 

W aplikacji znajdziemy najważniejsze atrakcje turystyczne regionu oraz bogatą bazę informacji praktycznych. Aplikacja wykorzystuje technologię GPS, pokazując pozycję użytkownika i lokalizacje obiektów. Działa w trybie online i offline.

Aplikacja dostępna pod adresami:

-        https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.poznajciepodlasie

-        https://itunes.apple.com/pl/app/poznajcie-podlasie/id979585493?mt=8 

Portal dostępny jest pod adresem podlasie.siemiatycze.pl

Aplikacja została zrealizowana przez powiat siemiatycki w ramach projektu pt. "Podlasie Nadbużańskie w Twoich rękach".

Aplikacja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej, oś IV LEADER w ramach działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na 2007-2013. Instytucja Zarządzająca programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Europejski Fundusz Rolny na Rzecz rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

 

Galeria

POZNAJCIE PODLASIE POZNAJCIE PODLASIE POZNAJCIE PODLASIE POZNAJCIE PODLASIE POZNAJCIE PODLASIE