Dzieci spotkały się z pracownikami Urzędu i rozmawiały o ich pracy. Żywo interesowały się czym zajmuje się Wójt Gminy oraz inni jej pracownicy.

Spotkały się z Panią Sekretarz Gminy, która opowiadała o pracy w urzędzie oraz odpowiadała na ich pytania. Przedszkolaki odwiedziły wszystkie pomieszczenia pracownicze. Najbardziej zainteresowały się pokojem, w którym znajduje się kasa. Na Sali Konferencyjnej dzieci obejrzały wirtualną wycieczkę po Gminie Siemiatycze, a wychodząc otrzymały pamiątki oraz słodycze. Miło było nam spotkać się z takimi małymi gośćmi.

 

Galeria

Urząd Gminy Siemiatycze odwiedziły dzieci z Przedszkola Nr 3 w Siemiatyczach Urząd Gminy Siemiatycze odwiedziły dzieci z Przedszkola Nr 3 w Siemiatyczach Urząd Gminy Siemiatycze odwiedziły dzieci z Przedszkola Nr 3 w Siemiatyczach Urząd Gminy Siemiatycze odwiedziły dzieci z Przedszkola Nr 3 w Siemiatyczach