Dnia 12 czerwca w Parku Linowym Gminy Siemiatycze w Wólce Nadbużnej odbyła się impreza dla dzieci szkół w Tołwinie i Szerszeniach – POWITANIE WAKACJI. Do parku przyjechało 50 dzieci z klas 1 – 3 z nauczycielami i rodzicami.

Organizatorem tej zabawy był Wójt Gminy Siemiatycze – Pan Edward Krasowski. Dzieci mogły aktywnie spędzić czas pokonując bezpieczną trasę „ maluch” pod okiem instruktorów oraz ćwiczyć swoje mięśnie na siłowni zewnętrznej. Pogoda dopisała, a dzieci bawiły się  z radością . Wójt, który przyjechał do parku żeby przywitać się z dziećmi i życzyć im wesołych wakacji sam pokonał  trasę „ junior” ,a za jego przykładem poszli niektórzy nauczyciele i rodzice. Były pamiątkowe zdjęcia. Dzieci i rodzice mogli obejrzeć również wnętrza wspaniale wyposażonych  domków kempingowych, które znajdują się na terenie parku i które są już przygotowane na sezon wakacyjny do wynajęcia. Spotkanie zakończyło się pieczeniem kiełbasek. Dzieci zostały obdarowane również słodyczami oraz pamiątkami ufundowanymi przez Wójta.

 

Galeria

Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym Powitanie wakacji w Parku Linowym