Dodane przez admin - śr., 04/10/2023 - 21:41

Rozpoczęła się duża inwestycja na placu gminnym w Słochach Annopolskich.

Nazwa zadania - „Budowa urządzeń i obiektów sportowo-rekreacyjnych w miejscowości Słochy Annopolskie”. Powstanie tam duży kompleks sportowo – rekreacyjny dla młodszych i starszych.

Zakres prac obejmuje m.in.: niwelację terenu, budowę chodników, parkingu, wiaty wypoczynkowo – rekreacyjnej, boiska trawiastego z trybunami, placu zabaw, siłowni zewnętrznej, zagospodarowanie terenu w postaci zieleni. Teren będzie oświetlony.

Na chwilę obecną – jest już sporo kostki brukowej w ciągach pieszych, ogrodzenie/

Wykonawcy – „Dimex” Siemiatycze, „Aqua Tech” Siemiatycze.

Inwestycja prowadzona jest dwuetapowo. Całość będzie gotowa  w przyszłym roku.  W bieżącym powstaną chodniki, boisko, parking, wiata wypoczynkowo – rekreacyjna.