Kolejny sukces Folwarku Księżnej Anny!

Dodane przez admin - pon., 28/03/2022 - 20:15

Kategoria

Przewodnik „Poland 100 Best Restaurants” wskazuje corocznie, od 2011 r., najlepsze restauracje  w Polsce. 21 marca poznaliśmy tegorocznych zwycięzców plebiscytu, którzy wybierani są przez gości.

Według organizatorów jest to najbardziej obiektywny sposób oceny, lepszy nawet niż ocena jedynie przez grupę krytyków kulinarnych. Tak, jak przed rokiem, Folwark Księżnej Anny, znajdujący się na terenie gm. Siemiatycze, znalazł się na liście 100 takich restauracji w kraju i został wyróżniony prestiżową statuetką BEST 101.

 

folwark

 

Przypominamy - Poland 100 Best Restaurants, to przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce, jednocześnie wiarygodny i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule – skupiający oraz rekomendujący najlepsze restauracje w Polsce. To wyjątkowa okazja promocji najlepszych lokali gastronomicznych w Polsce oraz uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli i ich personelu.

Gratulujemy!

 

 

folwark
folwark
folwark
folwark
folwark
folwark

Strony w dziale: