Szósty Klub "Senior+" oficjalnie otwarty!

Dodane przez admin - pon., 03/07/2023 - 09:17

Szósty Klub „Senior+” na terenie gm. Siemiatycze oficjalnie otwarty.

1 lipca, w obecności wielu zaproszonych gości, a w szczególności przy współudziale mieszkańców Boratyńca Ruskiego i szerokiej okolicy, oficjalnie otwarty został Klub „Senior+” w tej miejscowości.

Przypominamy, że świetlica ta została gruntownie wyremontowana, z myślą o zajęciach i działalności tego Klubu. Wykonawca – Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. w Siemiatyczach Stacji.

- Szanowni Państwo, cieszę się niezmiernie że również w tej miejscowości będzie wysoka frekwencja, jeśli chodzi o działalność klubu „Senior+”, bo taki był nasz główny cel. Wiem, że rekrutacja do Klubu przebiegła szybko i sprawnie, nie trzeba było nikogo namawiać, nasi seniorzy chętnie będą korzystać z tego miejsca. Ten budynek jest przecież dla nich. Będzie on również – tak jak dotychczas – pełnił funkcję świetlicy. Dziękuję wykonawcy za rzetelne wykonanie remontu, a Państwa zachęcam do korzystania z tego obiektu – mówił podczas otwarcia wójt Edward Krasowski,

Podczas otwarcia symbolicznie przecięto wstęgę, zaś świetlicę wyświęcili duchowni z Boratyńca Ruskiego, Siemiatycz Stacji i Siemiatycz. W części artystycznej wystąpiły zespoły „Nowina” z Moszczony Królewskiej i „Wrzosy” z Wilanowa (gm. Mielnik). Do tańca zagrała grupa „Fantascic Boys” z Białegostoku.

Gmina Siemiatycze serdecznie dziękuje wszystkim, którzy okazali pomoc przy organizacji oraz przebiegu otwarcia.

Relacja z otwarcia w portalu podlasie24.

A jak wygląda Klub "Senior+" w Boratyńcu Ruskim można zobaczyć TUTAJ.