Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej w Bacikach Bliższych - prawie 70 tys. zł dofinansowania!

Dodane przez admin - sob., 02/07/2022 - 15:34

Wójt Gminy Siemiatycze, Edward Krasowski, podpisał w Podlaskim Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku umowę, dotyczącą realizacji projektu pt. "Rozwój ogólnodostępnej infrastruktury kulturalnej poprzez wyposażenie kompleksu społeczno - kulturalnego w Bacikach Bliższych w celu wzrostu aktywności mieszkańców”.

Projekt będzie realizowany w partnerstwie ze Stowarzyszeniem "Nasza Wieś Baciki".

Działania obejmują m.in.: wymianę wyposażenia świetlicy (stoły, krzesła, aneks kuchenny), zakup wyposażenia dodatkowego (szafa, szafki, kuchenka gazowa, lodówka), malowanie wnętrza świetlicy, odnowienie elewacji zewnętrznej wraz z montażem napisu przestrzennego, zagospodarowanie terenu przy wiacie, remont zaplecza scenowo - szatniowego (zakup mebli, remont podłogi), zakup namiotów ekspresowych, nagłośnienia, pojemników na odpady.

Wartość projektu – 112,284 zł. Dofinansowanie – 69.761 zł. Projekt będzie realizowany jeszcze w bieżącym roku.