Świetlica w Turnie Dużej - bardziej funkcjonana i estetyczna!

Dodane przez admin - pt., 22/04/2022 - 09:10

Kategoria

Zakończył się remont świetlicy w Turnie Dużej.

Prace były prowadzone dwuetapowo. Dzięki nim budynek świetlicy stał się bardziej funkcjonalny i estetyczniejszy. W bieżącym roku powstała nowa podłoga, zastępując drewnianą, z płytkami o wysokiej klasie ścieralności, dzięki czemu wnętrze nabrało dużej wspomnianej estetyki. Ściany wewnętrzne zostały też pomalowane. Z kolei podczas ubiegłorocznych prac zbudowano łazienkę z toaletą. Również w ubiegłym roku plac wokół świetlicy zyskał obszerny plac zabaw.

Prace były sfinansowane z budżetu Gminy Siemiatycze, w ramach zadań funduszu sołeckiego Turny Dużej. Wykonawca - Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. w Siemiatyczach Stacji.

 

turna
turna
turna
turna
turna
turna
turna
turna
turna
turna
turna
turna
turna
turna
turna
turna
turna
turna

Strony w dziale: