"Równe prawa osób z niepełnosprawnościami" - dyżur prawny!

Dodane przez admin - wt., 16/01/2024 - 10:08

Helsińska Fundacja Praw Człowieka zaprasza osoby z niepełnosprawnościami oraz opiekunów/osoby wspierające na dyżur z zakresu poradnictwa prawnego, który odbędzie się 23 stycznia 2024 r. (wtorek) w godz. 10.30 - 15.30 w budynku Urzędu Gminy Siemiatycze (ul. Kościuszki 88). W szczególności zapraszamy osoby, które uważają, że doświadczyły dyskryminacji lub naruszenia swoich spraw ze względu na niepełnosprawność.

Porady prawne będę udzielane nieodpłatnie. Na dyżur obowiązują zapisy pod numerem: 504 080 252 (tel/SMS).

Działania Fundacji są realizowane w ramach projektu „Równe prawa osób z niepełnosprawnościami" finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach

Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny.