Gminny Wieczór Kolęd

Dodane przez admin - wt., 17/01/2023 - 06:53

15 stycznia, na scenie Przedszkola Gminnego „Magiczne Miejsce”, podczas „Spotkania z kolędą”, wysłuchaliśmy:

- uczniów Szkoły Podstawowej z Szerzeń (kolędy zaśpiewali: Sara Iwanowska (solo),kwartet -  Zosia Rzeszutko, Nina Sadowska, Magda Sadowa, Oliwia Siemieniuk, trio - Lena Sidorczuk, Weronika Niemińska, Dominika Panasiuk, kolejny kwartet - Jakub Sutyniec, Weronika Niemińska, Julia Kowalczuk i Dominika Panasiuk,

- uczniów ze Szkoły Podstawowej w Tołwinie z jasełkami bożonarodzeniowymi,

- zespół parafialny z Czartajew  „Efekt synergiczny – Anielska nuta” w składzie:

Wiktoria Jaszczuk, Hanna Stankowiak, Maria Nowak, Adam Kowalczuk, Jacek Lenkiewicz, ks. Jarosław Błażejak,

- siemiatycki chór „Wokaliza”.

Przedsięwzięcie zostało przygotowane przez Gminę Siemiatycze, przy współpracy z Gminny Ośrodkiem Kultury, oraz Przedszkolem Gminnym „Magiczne Miejsce”, przy wsparciu finansowym Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych spółka z o.o.  w Siemiatyczach Stacji.

kol